top of page

O SPOLEČNOSTI

Patříme mezi nejrychleji rostoucí a nejefektivnější call centra na českém trhu. Dokážeme úspěšně prodávat vaše produkty a služby, ale také navolávat schůzky pro vaše obchodní zástupce a spolupracující firmy.

 

Zajistíme telefonický servis pro vaše nové i stávající klienty, stejně jako maximálně relevantní databáze pro konkrétní oblast vašeho obchodu. Představte nám váš projekt a my vám nabídneme vhodnou strategii.

Naše call centrum nabízí svým klientům tým operátorů a manažerů s dlouholetou zkušeností v oblasti kontaktního centra a obchodu. Každý z operátorů disponuje svým počítačem propojeným přes síť s ústřednou, která zaznamenává všechny hovory. Ty pak následně posloucháme a vyhodnocujeme jejich kvalitu a efektivitu. Profesionální aplikace zaručuje bezproblémové zpracování objednávky. 

Petr Šafář
Obchodní ředitel 
a jednatel společnosti

Díky svým letitým zkušenostem z klíčových pozic v call centrech, ale i dalších významných firmách z jiných sektorů, jsem připravený vaší společnosti nabídnout perfektní plán, jak dosáhnout vámi nastavených cílů. Vaše spokojenost je pro naše kontaktní centrum na prvním místě.

Simona-Svobodová-2.jpg
Simona Svobodová
Ředitelka call centra

Call Time Strategy není jedním z mnoha call center na českém trhu. Jsme perfektně sehraný tým, který má před sebou jediný cíl - maximální spokojenost našich partnerů. A té jsme ochotni věnovat maximum úsilí i svého času. 

bottom of page